
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ultra™ Si549 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 121mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 549BACB000118BBG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 111.650837MHZ LVDS
XTAL OSC XO 6.5600MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 647.2394MHZ CML SMD
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 60MM
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
CONN PLUG FMALE 5POS GOLD CRIMP
XTAL OSCILLATOR