
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 356P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 250 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 356P2500B4C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVPECL
TVS DIODE 180V 292V P600
CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
UCLP 1PL GRY/BLU W/SCR 380A