
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CHT25 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±150ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CHT25C3847PNT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 176.0950MHZ LVPECL
FIXED IND 33UH 240MA 1.7 OHM SMD
CONN HEADER SMD 50POS 2MM
CONN HEADER VERT 11POS 3.96MM
XTAL OSC XO 38.40MHZ 2.5V SMD