654P13505C2T
Description
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVPECL
DataSheet
654P13505C2T PDF
Type Description
Series:654P/L
Type:XO (Standard)
Frequency:135 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)