CHT32C2217PMT
Description
XTAL OSC XO 22.1184MHZ 1.8V SMD
DataSheet
CHT32C2217PMT PDF
Type Description
Series:CHT32
Type:XO (Standard)
Frequency:22.1184 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±150ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-55°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)