
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FN |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125.00313 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of FNC500144 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVTTL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 4700PF 25V X7R 1808
CONN SPRING PISTON 72POS PCB
XTAL OSC XO 125.003125MHZ CMOS
CONN PLUG FMALE 6P SILV SLDR CUP