
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC12X4 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA (Typ) |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-VDFN |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of DSC1224BI1-156M2500 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 38.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 1.2962GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 87.351542MHZ LVDS
ERL-20 15 2% T-1 RLR20C15R0GR RE
RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL
FUS 600V H/S CLASS J 2A
MEMS OSC 156.25MHZ SMD