
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 8 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XAH730008.000000K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 1.2160GHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 66.6666MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 640.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 270 PF 200V NP0(C0G) 121
CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
DTS20G09-98SE