
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-210S*H |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 9mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 200 |
Current price of SG-210SCH 100.0000ML is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 910.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 56.3200MHZ LVPECL
CRYSTAL 25.0000MHZ 22PF SMD
DC DC CONVERTER 8V 100W
FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD