
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 353 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 24.5454 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 353SB3A24FT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P
XTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ SNWV
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ SNWV
CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0603
CAP CER 2.2PF 250V NP0 0805
XTAL OSC VCXO 24.5454MHZ HCMOS