
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si500S |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 61.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 19mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of 500SJAA61M5000ACF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 222.5000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 15V 3W
XTAL OSC XO 61.5000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT MALE 4P SILV SLDR CUP
CONN RCPT MALE 26P GOLD SLDR CUP