
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 4.032 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XLH735004.032000I is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 13.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 322.265625MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
SLIDE POT 10KOHM 0.25W TOP 100MM
XTAL OSC XO 4.0320MHZ HCMOS SMD