654C7684C3T
Description
XTAL OSC XO 76.8000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
654C7684C3T PDF
Type Description
Series:654C
Type:XO (Standard)
Frequency:76.8 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):65mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)