
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 250 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 120mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XLP535250.000000I is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS
OSC XO 33.000MHZ 1.8V CMOS SMD
RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE
CAP CER 7500PF 50V U2J 0603
IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL