
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 356P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 356L500B4I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 38.8800MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC VCXO 28.3750MHZ HCMOS
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
RES 5.56K OHM 1% 1/10W 0805
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS