
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 1.03125 GHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 130mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 570ACA001273DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 104.1660MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 162.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 475.0000MHZ CML SMD
FIXED IND 47UH 700MA 750 MOHM
TVS DIODE 48V 85.5V DO214AC
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
XTAL OSC XO 1.03125GHZ LVPECL