
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 358P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 43.35 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 358P433B3I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 600.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 233.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 0805 8.2NF 16V ULTRA STA
CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825
IC REG CTRLR BUCK 32QFN
XTAL OSC VCXO 43.3500MHZ LVPECL