
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 356P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 356P250B3C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 368.6400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 406.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 575.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 1PF 50V NP0 0603
XTAL OSC XO 60.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
CONN D-SUB PLUG 15P VERT PRESS