530DB000324DG
Description
XTAL OSC XO 324.0000KHZ CML SMD
DataSheet
530DB000324DG PDF
Type Description
Series:Si530
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:324 kHz
Function:Enable/Disable
Output:CML
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)