XUN535156.250000X
Manufacturer
Renesas Electronics America
VIGOR # :
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Catalog
Oscillators
DataSheet
XUN535156.250000X PDF
Type Description
Series:XU
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCSL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):145mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)