
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FR |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 19.44 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of FR1940014 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
XTAL OSCILLATOR
CAP CER 0805 30PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 0805 3.9NF 10V ULTRA STA
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
XTAL OSC XO 19.4400MHZ CMOS