
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 578 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 3.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 578R100CAT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 38.8400MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
XTAL OSCILLATOR
CAP CER 1206 2.7NF 100V ULTRA ST
LABEL HEAT SHRINKABL 0.65X1" WHT
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV
DTS20H11-35SC