
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 634P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 122.88 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 634V12283I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 533.3330MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 340.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVDS SMD
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC