
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si530 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 340 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 108mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 530DB340M000DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 134.8000MHZ CML SMD
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 800.0000MHZ LVPECL
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
CAP THIN FILM 0.5PF 10V 0201
XTAL OSC XO 340.0000MHZ CML SMD
INSULATION, CRIMPER