
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FIPO™ CPP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 2 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 300 |
Current price of CPPC7L-A3B6-2.0TS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 161.1328MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 2.0000MHZ CMOS SMD
RELAY TIME DELAY