
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si511 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 26mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.050" (1.28mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 511PBA25M0000BAG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 14.31818MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ CML
XTAL OSC XO 104.0000MHZ HCMOS
CAP CER 1206 1.2NF 25V ULTRA STA
CONN RCPT FMALE 55POS CRIMP
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
ASSEMBLY FIBER OPTIC HARNESS