
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CHT25 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CHT25C2602PMT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 220.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 148.3516MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 67.5840MHZ LVDS SMD
CAP CER 1206 82PF 10V ULTRA STAB
CC8521 PUREPATH, WIRELESS 2.4 GH
XTAL OSC XO 26.0MHZ 1.8V SMD
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP