XUP736125.000000I
Description
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
DataSheet
XUP736125.000000I PDF
Type Description
Series:XU
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):115mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.057" (1.45mm)