
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC60XX |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | - |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-VFLGA |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of DSC6003HL3B-014.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 132.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 42.8000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 65.5360MHZ HCMOS
FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM
FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD
CONN SMA RCPT STR 50 OHM PCB
MEMS OSC 1612 20PPM