
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 625 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 61mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XPC336625.000000I is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 575.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 132.8125MHZ CML
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCMOS
CAP CER 1210 820PF 50V ULTRA STA
CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP
TRANS NPN 36V TO92-3
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P