
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 115.2 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 130mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 570ABC000431DG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XTAL OSC VCXO 34.3680MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
CAP CER 1206 240PF 10V ULTRA STA
CAP CER .012UF 200V X7R 1812
CONN RCPT FMALE 9POS GOLD CRIMP
XTAL OSC XO 115.2000MHZ LVPECL