
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si531 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 98mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 531BA50M0000DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
XTAL OSC VCXO 44.7360MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 155.5200MHZ HCMOS
CAP CER 1210 680PF 50V ULTRA STA
SWITCHING CONTROLLER
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER