
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XPRESSO™ FXO-HC32 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 30 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of XLH325030.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 300.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 1.96608GHZ CML SMD
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
RESISTOR POWER ADJ 100K OHM 100W
CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM5032 T&
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD