
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si511 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 148.35165 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 23mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.050" (1.28mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 511BBA000110BAGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 167.3320MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 720.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 0.068UF 50V X7R 0603
XTAL OSC XO 148.35165MHZ LVDS
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC