
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 654P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 400 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 654P40004I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
XTAL OSC XO 86.7000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
CAP CER 15PF 100V NP0 1206
CAP CER 10UF 4V X5R 0402
CONN RCPT 14POS 0.1 GOLD PCB
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL