
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ultra™ Si564 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V, 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 160mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 564AAAA000121ABG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 66.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 350.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 211.0000KHZ LVDS SMD
CAP CER 91PF 1KV NP0 1812
XTAL OSC XO 12.288MHZ 3.3V SMD
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412
XTAL OSCILLATOR