500DLAC200M000ACF
Manufacturer
Silicon Labs
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
500DLAC200M000ACF PDF
Type Description
Series:Si500D
Package:Bag
Part Status:Last Time Buy
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±10ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):16.5mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)