
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FN |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of FN2500225Q is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 14.31818MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS
SHOULDR SCREW
HIGH SECURITY PADLOCK 3 GREEN