
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 270 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 70mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX7DAF4-270.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC SO 62.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 66.0000MHZ CMOS SMD
MOSFET N-CH 600V 10A I2PAK
XTAL OSC XO 270.0000MHZ LVDS SMD