
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8256 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT8256AI-22-28E-156.250000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 16.9344MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ HCMOS
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB R/A
TERM BLOCK 8POS 45DEG 5.08MM PCB
DC DC CONVERTER 3.3V 33W