
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ultra™ Si560 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 157mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 560BAA100M000BBGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 139.2640MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 81.9000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 2.0000MHZ HCMOS SMD
CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G
XTAL OSCILLATOR
POWER BIPOLAR TRANSISTOR, PNP
IC REG LINEAR 2.5V 700MA SOT25