595HB100M000DGR
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CML
DataSheet
595HB100M000DGR PDF
Type Description
Series:Si595
Package:Tape & Reel (TR)
Type:VCXO
Frequency:100 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CML
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):±110ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):120mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)