634E13203I2T
Description
XTAL OSC XO 132.0000MHZ LVPECL
DataSheet
634E13203I2T PDF
Type Description
Series:634P/L
Type:XO (Standard)
Frequency:132 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)