634P30004C3T
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
DataSheet
634P30004C3T PDF
Type Description
Series:634P/L
Type:XO (Standard)
Frequency:300 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)