334C1500B4C3T
Description
XTAL OSC VCXO 150.0000MHZ HCMOS
DataSheet
334C1500B4C3T PDF
Type:VCXO
Frequency:150 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):65mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)