511FAA30M2500BAG
Description
XTAL OSC XO 30.2500MHZ LVDS SMD
DataSheet
511FAA30M2500BAG PDF
Type Description
Series:Si511
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:30.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):23mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.050" (1.28mm)