634M14854I2T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ HCMOS
DataSheet
634M14854I2T PDF
Type Description
Series:634C
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):65mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)