530BA12M2700DG
Description
XTAL OSC XO 12.2700MHZ LVDS SMD
DataSheet
530BA12M2700DG PDF
Type Description
Series:Si530
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:12.27 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):98mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)