500SAAC25M6000ACF
Description
XTAL OSC XO 25.6000MHZ CMOS SMD
DataSheet
500SAAC25M6000ACF PDF
Type Description
Series:Si500S
Package:Bag
Part Status:Last Time Buy
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:25.6 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±10ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):24mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)