XLH736025.152000I
Description
XTAL OSC XO 25.1520MHZ HCMOS SMD
DataSheet
XLH736025.152000I PDF
Type Description
Series:XL
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:25.152 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):35mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.057" (1.45mm)